İSTANBUL PERGOLA TENTE

İSTANBUL PERGOLA TENTE

HAREKETLİ RAYLI SABİT TENTE MODELİ

Ekvator Tente  Mimarları her zaman görselliği ön planda tutmaktadır. Pergola uygulandığı yere değer katacak ürünler geliştirir. Pergola kolon ve kirişlerde kullanılan bitiş detayları, gizli su tahliyesi, geniş açıklıklarda kullanılan tek kirişte çiftli ray sistemiyle kullanıcılarına adeta görsel bir şölen sunmaktadır.

Ekvator Tente kullandığı yüksek kalitede malzemeler ile kullanıcılarına Pergola  motorlu tente sistemlerinde kullanılan uzaktan kumanda, kullanım kolaylığı sunmakta ve sessiz çalışmasıyla etrafı rahatsız etmeden açık veya kapalı konuma geçmektedir.


KULLANIM ALANI 

Pergola Tente kulanım alanları Teras-bahçe-Evlerin ya da restoran, Cafe gibi Binaların giriş kısmında ya da bahçede gölgelik olarak kullanılan sistemlere pergola adı verilir. Pergola sistemini evinizde kullanacaksanız evinizin giriş kısmı ya da bahçenizde bu sistemler uygulandığında yazın aşırı güneşin yakıcı etkileri, kışın ise kar , soğuk gibi etkilerden korunulmuş olur. Ekvator Tente mühendisleri üretimin doğaya zarar verici etkilerini asgari düzeye çekecek geri dönüşebilen ürünleri kullanmakta ve bunun için test çalışmalarını sürdürmektedirler. Ekvator Tente ürünlerini geliştirirken fireyi minimum düzeye indirecek şekilde hazırlanmış özel yazılım programı kullanmaktadır. Ekvator Tente nin motorlu tente sistemi ürünleri çeşitli ülkelerden talep görmektedir. Yurt dışında yaptığımız farklı uygulamalarda ekibimiz kendisini devamlı geliştirmiştir. Avrupa ülkeleri dışında Dubai, Lüblan , Irak Mısır, Almaya Norveç, gibi çok farklı ülkelerde iş yapma deneyimine ulaşmış, üstlendiği projeleri başarıyla uygulamıştır. Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır. Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını cam Balkon sistemi kapatıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tente altında sanki açık alan daymış gibi bahçenizde  balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden rahat bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Ekleyin